46. setkání sběratelů pivních suvenýrů v Táboře

Informace01. 03. 2015 - Informace

Dne 21.2.2015 se v Domě armády v Táboře uskutečnilo 46. setkání sběratelů pivních suvenýrů. Pořadatelem setkání byl Parkán klub Tábor sběratelů pivních suvenýrů.

V průběhu setkání byly vyhlášeny výsledky 21. ročníku celostátní ankety „O nejhezčí pivní etiketu, pivní tácek, pivní korunku, pivní etiketu minipivovarů a domácích vařičů piva“.

V rámci vyhodnocení této ankety byly na setkání předány diplomy a věcné ceny jak pivovarům, které se umístily na prvních třech místech, tak i tipujícím sběratelům a sběratelským klubům, kteří se svými tipy nejvíce přiblížili konečným výsledkům. Na akci byly i zástupci regionálních sdělovacích prostředků. Setkání a vyhodnocení ankety bylo organizátory velmi dobře připraveno.

Setkání bylo završeno pro přítomné bohatou tombolou. I když návštěvnost nebyla velká, tak o to víc bylo času na vzájemné výměny sběratelského materiálu a osobní setkání. Nakonec všichni odcházeli spokojení. Závěrem nutno poděkovat výboru Parkán klubu Tábor, osobně jeho předsedovi p. Františku Pinkavovi za perfektně odvedenou práci. Setkání bylo jednou z doprovodných akcí v rámci 25. Reprezentačních slavností piva. O tom jaká panovala na setkání atmosféra se můžete přesvědčit na níže umístěných fotografiích.

Nahoru | Doporučit | Vytisknout | 1835 přečtení |
Krátké zprávy ...
05.05.2019: Poptávka

Koupím naléhavě starší číslo pivního časopisu Pivo, Bier & Ale - č. 53, rok 2015, ročník V.

Jan Němeček, mobil: 704 047 410


05.05.2019: Nová série etiket piva Tulák
03.05.2018: Nabídka katalogu PE

Na sběratelském setkání v Ostravě ve dnech 5. a 6. 5. 2018 bude k dispozici nový Katalog pivních etiket Jižní Čechy 3/IV. část - pivovary Pacov, Písek, Popelín, Protivín a Strakonice.

Cena je 150 Kč + poplatky.
 
Při zaslání poštou obyčejnou, bez záruky - cena 180 Kč.

Při zaslání poštou doporučenou - cena 205 Kč.

Platba převodem na účet nebo poukázkou.

Při odběru většího počtu katalogů bude cena navýšena z důvodu vyššího poštovného.
Možno objednat na: kozel.jiri@seznam.cz

Slovo distributora časopisu Svět piva
Podrobnosti o distribuci časopisu Svět piva naleznete na této stránce.
Aktuální číslo Časopisu Svět piva
Návštěvnost
TOPlist

Flag counter od 19. 9. 2013

Flag Counter