46. setkání sběratelů pivních suvenýrů v Táboře

Informace01. 03. 2015 - Informace

Dne 21.2.2015 se v Domě armády v Táboře uskutečnilo 46. setkání sběratelů pivních suvenýrů. Pořadatelem setkání byl Parkán klub Tábor sběratelů pivních suvenýrů.

V průběhu setkání byly vyhlášeny výsledky 21. ročníku celostátní ankety „O nejhezčí pivní etiketu, pivní tácek, pivní korunku, pivní etiketu minipivovarů a domácích vařičů piva“.

V rámci vyhodnocení této ankety byly na setkání předány diplomy a věcné ceny jak pivovarům, které se umístily na prvních třech místech, tak i tipujícím sběratelům a sběratelským klubům, kteří se svými tipy nejvíce přiblížili konečným výsledkům. Na akci byly i zástupci regionálních sdělovacích prostředků. Setkání a vyhodnocení ankety bylo organizátory velmi dobře připraveno.

Setkání bylo završeno pro přítomné bohatou tombolou. I když návštěvnost nebyla velká, tak o to víc bylo času na vzájemné výměny sběratelského materiálu a osobní setkání. Nakonec všichni odcházeli spokojení. Závěrem nutno poděkovat výboru Parkán klubu Tábor, osobně jeho předsedovi p. Františku Pinkavovi za perfektně odvedenou práci. Setkání bylo jednou z doprovodných akcí v rámci 25. Reprezentačních slavností piva. O tom jaká panovala na setkání atmosféra se můžete přesvědčit na níže umístěných fotografiích.

Nahoru | Doporučit | Vytisknout | 2231 přečtení |
Krátké zprávy ...
08.01.2023: Sběratelské setkání

V části Naše akce jsme doplnili termíny akcí členských a partnerských klubů na rok 2023.


01.10.2022: Sběratelské setkání KSK v Praze

Klub sběratelů kuriozit zve na setkání sběratelů pivních suvenýrů pořádané Klubem sběratelů kuriozit, které se bude konat 15. října 2022 v Kulturním domě Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10.

Rezervace stolů:
Petr Nahodil
tel.: 603 712 269
email: p.nahodil@centrum.cz


18.09.2022: Nová série etiket piva Tulák
Slovo distributora časopisu Svět piva
Podrobnosti o distribuci časopisu Svět piva naleznete na této stránce.
Aktuální číslo Časopisu Svět piva
Návštěvnost
TOPlist

Flag counter od 19. 9. 2013

Flag Counter