50. mezinárodní setkání sběratelů pivních suvenýrů

Sběratelská setkání19. 10. 2014 - Sběratelská setkání

Dne 18.10.2014 proběhlo v Praze již 50. setkání sběratelů pivních suvenýrů jehož pořadatelem byla sekce pivních suvenýrů Klubu sběratelů kuriozit. Ihned po otevření se sál velmi rychle zaplnil účastníky setkání.

Byly obsazeny všechny stoly, na kterých se objevilo velké množství pivních suvenýrů. K mání bylo mnoho novinek pivních etiket, široká nabídka tácků, sklenic, korunkových uzávěrů, pivních plechovek, soudků a mnoho dalšího sběratelského materiálu. V prodeji byla již druhá sada 6 pivních etiket piva Tulák, které pro České sdružení klubů historie pivovarnictví vaří Minipivovar Chýně u Prahy. Výtěžek z prodeje těchto etiket jde na podporu časopisu Svět piva. Dále zde byla v prodeji již druhá série kalendáříků propagující sběratelské kluby, které jsou členy Českého sdružení klubů historie pivovarnictví. V nabídce materiálů KSK se objevil nový Členský adresář KSK, série 5 pohlednic a 5 kalendáříků vydaných k 50. výročí založení KSK a další materiály KSK. Rovněž bylo zde možno zakoupit časopis Svět piva.

Setkání se účastnilo 307 platících návštěvníků. Mezi českými účastníky setkání se objevili i zahraniční sběratelé z Ruska, Slovenska, Německa a Polska. Na čepu přímo v sále bylo pro účastníky točeno pivo značky Klášter Kvasničák a Merlin. Rovněž si mohli návštěvníci setkání zakoupit pivo Tulák v PET lahvích o objemu 1,5 l z Minipivovaru Chýně u Prahy. Jedná se o šestnácku světlý speciál, obsah alkoholu 6,5% objemových. Krom toho byl účastníkům k dispozici bufet menzy, kde se mohli občerstvit. V bufetu bylo čepováno pivo Bernard. Návštěvníkům za účast a podporu našeho setkání se sluší poděkovat a o jejich spokojenosti svědčí i fakt, že si řada z nich již zarezervovala stoly na příští setkání, které se koná 18.4.2015 na stejném místě. O tom jaká panovala na setkání atmosféra se můžete přesvědčit při prohlídce níže umístěných fotografií.

Setkání sběratelů pivních suvenýrů Praha KSK

Setkání sběratelů pivních suvenýrů Praha KSK

Setkání sběratelů pivních suvenýrů Praha KSK

Setkání sběratelů pivních suvenýrů Praha KSK

Setkání sběratelů pivních suvenýrů Praha KSK

Setkání sběratelů pivních suvenýrů Praha KSK

Nahoru | Doporučit | Vytisknout | 2752 přečtení |
Krátké zprávy ...
05.05.2019: Poptávka

Koupím naléhavě starší číslo pivního časopisu Pivo, Bier & Ale - č. 53, rok 2015, ročník V.

Jan Němeček, mobil: 704 047 410


05.05.2019: Nová série etiket piva Tulák
03.05.2018: Nabídka katalogu PE

Na sběratelském setkání v Ostravě ve dnech 5. a 6. 5. 2018 bude k dispozici nový Katalog pivních etiket Jižní Čechy 3/IV. část - pivovary Pacov, Písek, Popelín, Protivín a Strakonice.

Cena je 150 Kč + poplatky.
 
Při zaslání poštou obyčejnou, bez záruky - cena 180 Kč.

Při zaslání poštou doporučenou - cena 205 Kč.

Platba převodem na účet nebo poukázkou.

Při odběru většího počtu katalogů bude cena navýšena z důvodu vyššího poštovného.
Možno objednat na: kozel.jiri@seznam.cz

Slovo distributora časopisu Svět piva
Podrobnosti o distribuci časopisu Svět piva naleznete na této stránce.
Aktuální číslo Časopisu Svět piva
Návštěvnost
TOPlist

Flag counter od 19. 9. 2013

Flag Counter