50. mezinárodní setkání sběratelů pivních suvenýrů

Sběratelská setkání19. 10. 2014 - Sběratelská setkání

Dne 18.10.2014 proběhlo v Praze již 50. setkání sběratelů pivních suvenýrů jehož pořadatelem byla sekce pivních suvenýrů Klubu sběratelů kuriozit. Ihned po otevření se sál velmi rychle zaplnil účastníky setkání.

Byly obsazeny všechny stoly, na kterých se objevilo velké množství pivních suvenýrů. K mání bylo mnoho novinek pivních etiket, široká nabídka tácků, sklenic, korunkových uzávěrů, pivních plechovek, soudků a mnoho dalšího sběratelského materiálu. V prodeji byla již druhá sada 6 pivních etiket piva Tulák, které pro České sdružení klubů historie pivovarnictví vaří Minipivovar Chýně u Prahy. Výtěžek z prodeje těchto etiket jde na podporu časopisu Svět piva. Dále zde byla v prodeji již druhá série kalendáříků propagující sběratelské kluby, které jsou členy Českého sdružení klubů historie pivovarnictví. V nabídce materiálů KSK se objevil nový Členský adresář KSK, série 5 pohlednic a 5 kalendáříků vydaných k 50. výročí založení KSK a další materiály KSK. Rovněž bylo zde možno zakoupit časopis Svět piva.

Setkání se účastnilo 307 platících návštěvníků. Mezi českými účastníky setkání se objevili i zahraniční sběratelé z Ruska, Slovenska, Německa a Polska. Na čepu přímo v sále bylo pro účastníky točeno pivo značky Klášter Kvasničák a Merlin. Rovněž si mohli návštěvníci setkání zakoupit pivo Tulák v PET lahvích o objemu 1,5 l z Minipivovaru Chýně u Prahy. Jedná se o šestnácku světlý speciál, obsah alkoholu 6,5% objemových. Krom toho byl účastníkům k dispozici bufet menzy, kde se mohli občerstvit. V bufetu bylo čepováno pivo Bernard. Návštěvníkům za účast a podporu našeho setkání se sluší poděkovat a o jejich spokojenosti svědčí i fakt, že si řada z nich již zarezervovala stoly na příští setkání, které se koná 18.4.2015 na stejném místě. O tom jaká panovala na setkání atmosféra se můžete přesvědčit při prohlídce níže umístěných fotografií.

Setkání sběratelů pivních suvenýrů Praha KSK

Setkání sběratelů pivních suvenýrů Praha KSK

Setkání sběratelů pivních suvenýrů Praha KSK

Setkání sběratelů pivních suvenýrů Praha KSK

Setkání sběratelů pivních suvenýrů Praha KSK

Setkání sběratelů pivních suvenýrů Praha KSK

Nahoru | Doporučit | Vytisknout | 3080 přečtení |
Krátké zprávy ...
21.09.2021: Změna místa konání

Tradiční sběratelské setkání v Ostravě mění své místo konání. Nově se bude konat v Domě kultury AKORD. Více informací naleznete zde.


01.12.2019: Poptávka

Vyměním, prodám, koupím pivovarské účtenky ČR a SR. Platí stále. Kontakt e-mail sprevar.klub@seznam.cz


05.05.2019: Poptávka

Koupím naléhavě starší číslo pivního časopisu Pivo, Bier & Ale - č. 53, rok 2015, ročník V.

Jan Němeček, mobil: 704 047 410

Slovo distributora časopisu Svět piva
Podrobnosti o distribuci časopisu Svět piva naleznete na této stránce.
Aktuální číslo Časopisu Svět piva
Návštěvnost
TOPlist

Flag counter od 19. 9. 2013

Flag Counter