51. Setkání sběratelů pivovarských suvenýrů v Táboře

Sběratelská setkání26. 02. 2017 - Sběratelská setkání
Dne 25. února 2017 proběhlo 51. Setkání sběratelů pivovarských suvenýrů v Táboře. Zúčastnilo se přes 80 sběratelů nejčastěji z Prahy, Vysočiny, Středočeského i Jihočeského kraje. Zastoupení měl i slovenský Klub sběratelů Záhorák.

Sběratelé si přišly mimo jiné na nové přírůstky pivních etiket, tácků, vršků i sklenic. Součástí setkání bylo vyhodnocení a ocenění sběratelů, klubů a pivovarů 23. ročníku soutěže "O nejhezčí pivní etiketu, pivní tácek, korunku a etiketu pivovarů, minipivovarů a domácích vařičů za rok 2016", která je ve spolupráci s časopisem Svět piva.

Dále Parkán klub zahájil oslavy 25. výročí založení klubu, a to 14° světlým speciálem uvařeným v pivovaru Herold, a.s. Březnice s výroční etiketou Herold, etiketami Klubové pivo a upomínkovým otvírákem se znakem Parkán klubu Tábor.

Nahoru | Doporučit | Vytisknout | 822 přečtení |
Krátké zprávy ...
13.11.2017: Nové suvenýry
Na stránkách naleznete doplněné suvenýry, které vydalo Sdružení na podporu své činnosti. V části Suvenýry, tak naleznete novou sadu pivních etiket piva Tulák a také sadu kartičkových kalendáříků s jednotlivými členskými kluby.
Slovo distributora časopisu Svět piva
Podrobnosti o distribuci časopisu Svět piva naleznete na této stránce.
Aktuální číslo Časopisu Svět piva
Návštěvnost
TOPlist

Flag counter od 19. 9. 2013

Flag Counter