56. mezinárodní setkání sběratelů pivních suvenýrů

Sběratelská setkání21. 10. 2017 - Sběratelská setkání

Dne 14.10.2017 proběhlo v Praze již 56. setkání sběratelů pivních suvenýrů jehož pořadatelem byla sekce pivních suvenýrů Klubu sběratelů kuriozit. K mání bylo mnoho novinek pivních etiket, široká nabídka tácků, sklenic, korunkových uzávěrů, pivních plechovek, soudků a mnoho dalšího sběratelského materiálu.

Rovněž zde bylo možno zakoupit novou sadu pivních etiket piva Tulák, novou sadu kalendáříků propagujících jednotlivé kluby sdružení klubů a časopis Svět piva.

Setkání se účastnilo 255 platících návštěvníků. Mezi českými účastníky setkání se objevili i zahraniční sběratelé ze Slovenska, Anglie a Polska.

V rámci setkání byly předány diplomy Zlatý korbel zástupcům klubů z Kladna a Berouna, které jim Rada sdružení udělila u příležitosti 25. výročí založční Českého sdružení klubů historie pivovarnictví, z. s.. Dále bylo na setkání předáno Čestné uznání bývalému šéfredaktorovi časopisu Svět piva panu Ing. Jaroslavu Řehůřkovi za jeho mnohaletou práci ve funkci předsedy redakční rady u příležitosti 25. výročí založení časopisu. Kromě Čestného uznání obdržel i polokošili s logem časopisu Svět piva a pivo značky Tulák.

Na čepu přímo v sále se točily speciály z pivovaru Belveder ze Železné Rudy. Krom toho byl účastníkům k dispozici bufet menzy, kde se mohli občerstvit. V bufetu bylo čepováno pivo Bernard.

Všem návštěvníkům se za účast a podporu našeho setkání sluší poděkovat a o jejich spokojenosti svědčí i fakt, že si řada z nich již zarezervovala stoly na příští setkání, které se koná 14.4.2018 na stejném místě.

Více fotografií ze setkání naleznete na Facebooku KSK.

Petr Nahodil
vedoucí sekce pivních suvenýrů KSK

 

Nahoru | Doporučit | Vytisknout | 895 přečtení |
Krátké zprávy ...
05.05.2019: Poptávka

Koupím naléhavě starší číslo pivního časopisu Pivo, Bier & Ale - č. 53, rok 2015, ročník V.

Jan Němeček, mobil: 704 047 410


05.05.2019: Nová série etiket piva Tulák
03.05.2018: Nabídka katalogu PE

Na sběratelském setkání v Ostravě ve dnech 5. a 6. 5. 2018 bude k dispozici nový Katalog pivních etiket Jižní Čechy 3/IV. část - pivovary Pacov, Písek, Popelín, Protivín a Strakonice.

Cena je 150 Kč + poplatky.
 
Při zaslání poštou obyčejnou, bez záruky - cena 180 Kč.

Při zaslání poštou doporučenou - cena 205 Kč.

Platba převodem na účet nebo poukázkou.

Při odběru většího počtu katalogů bude cena navýšena z důvodu vyššího poštovného.
Možno objednat na: kozel.jiri@seznam.cz

Slovo distributora časopisu Svět piva
Podrobnosti o distribuci časopisu Svět piva naleznete na této stránce.
Aktuální číslo Časopisu Svět piva
Návštěvnost
TOPlist

Flag counter od 19. 9. 2013

Flag Counter