56. mezinárodní setkání sběratelů pivních suvenýrů

Sběratelská setkání21. 10. 2017 - Sběratelská setkání

Dne 14.10.2017 proběhlo v Praze již 56. setkání sběratelů pivních suvenýrů jehož pořadatelem byla sekce pivních suvenýrů Klubu sběratelů kuriozit. K mání bylo mnoho novinek pivních etiket, široká nabídka tácků, sklenic, korunkových uzávěrů, pivních plechovek, soudků a mnoho dalšího sběratelského materiálu.

Rovněž zde bylo možno zakoupit novou sadu pivních etiket piva Tulák, novou sadu kalendáříků propagujících jednotlivé kluby sdružení klubů a časopis Svět piva.

Setkání se účastnilo 255 platících návštěvníků. Mezi českými účastníky setkání se objevili i zahraniční sběratelé ze Slovenska, Anglie a Polska.

V rámci setkání byly předány diplomy Zlatý korbel zástupcům klubů z Kladna a Berouna, které jim Rada sdružení udělila u příležitosti 25. výročí založční Českého sdružení klubů historie pivovarnictví, z. s.. Dále bylo na setkání předáno Čestné uznání bývalému šéfredaktorovi časopisu Svět piva panu Ing. Jaroslavu Řehůřkovi za jeho mnohaletou práci ve funkci předsedy redakční rady u příležitosti 25. výročí založení časopisu. Kromě Čestného uznání obdržel i polokošili s logem časopisu Svět piva a pivo značky Tulák.

Na čepu přímo v sále se točily speciály z pivovaru Belveder ze Železné Rudy. Krom toho byl účastníkům k dispozici bufet menzy, kde se mohli občerstvit. V bufetu bylo čepováno pivo Bernard.

Všem návštěvníkům se za účast a podporu našeho setkání sluší poděkovat a o jejich spokojenosti svědčí i fakt, že si řada z nich již zarezervovala stoly na příští setkání, které se koná 14.4.2018 na stejném místě.

Více fotografií ze setkání naleznete na Facebooku KSK.

Petr Nahodil
vedoucí sekce pivních suvenýrů KSK

 

Nahoru | Doporučit | Vytisknout | 1149 přečtení |
Krátké zprávy ...
21.09.2021: Změna místa konání

Tradiční sběratelské setkání v Ostravě mění své místo konání. Nově se bude konat v Domě kultury AKORD. Více informací naleznete zde.


01.12.2019: Poptávka

Vyměním, prodám, koupím pivovarské účtenky ČR a SR. Platí stále. Kontakt e-mail sprevar.klub@seznam.cz


05.05.2019: Poptávka

Koupím naléhavě starší číslo pivního časopisu Pivo, Bier & Ale - č. 53, rok 2015, ročník V.

Jan Němeček, mobil: 704 047 410

Slovo distributora časopisu Svět piva
Podrobnosti o distribuci časopisu Svět piva naleznete na této stránce.
Aktuální číslo Časopisu Svět piva
Návštěvnost
TOPlist

Flag counter od 19. 9. 2013

Flag Counter