Pivní slavnosti Velká Dobrá 1.5.2015

Beroun24. 05. 2015 - Beroun

Dne 1.5.2015 malá část našeho Medvěd Clubu Beroun (v počtu tři) navštívila středočeské pivní slavnosti v malebné obci Velká Dobrá u Kladna - respektive na letišti u obce.

Sehnali jsme do svých sbírek něco málo úlovků ať již etiket či tácků a svá bříška jsme naplnili větším množství půlitrů z velkého výběru menších či větších pivovarů, seznámili jsme se s několika významnými osobnostmi, třeba s hejtmanem středočeského kraje a několika celebritami našeho kulturního života, se zpěvákem Standou Hložkem, zpěvačkou Heidi Janků a i jinými účinkujícími zvučných i méně zvučných jmen, získali jsme mnoho autogramů když jsme se s kamarádkou Lídou drze vetřeli do VIP stanu pro účinkující umělce, kde pro ně připravoval jídla televizní kuchařský mistr pan Sapík.

Prezentovalo se zde asi okolo 20 pivovarů - a to např. Chýně, Zichovec, Antoš Slaný, Slepý krtek, MMX Lety, Všeradice, Starokladno, Berounský medvěd, Krčín Sedlčany, Mutějovice, Kounice, Podlesí, Bobr Zadní Třebaň a z velkých pivovarů např. Velké Popovice, Podkováň, Rakovník, Benešov a Vysoký Chlumec. Vyskytovaly se zde i krásné mažoretky - holky k pomilování. I přes nepřízeň počasí (i když nepršelo, ale bylo chladněji) se tato akce vydařila - pivní mok jsme nasávali od 11 hodin dopoledne do 17 hodiny odpolední, poté jsme nacucaní jak houby vyrazily autmo směr gorod Beroun.

Jiří Preclík

Nahoru | Doporučit | Vytisknout | 1816 přečtení |
Krátké zprávy ...
12.01.2022: Zveme na Hobby burzu

Zveme na Hobby burzu konanou 23.1.2022 v Kroměříži. Více informací v pozvánce.


11.12.2021: Sběratelské setkání

V části Naše akce jsme doplnili termíny akcí členských a partnerských klubů na druhou polovinu letošního roku.


11.10.2021: Nová série etiket piva Tulák
Slovo distributora časopisu Svět piva
Podrobnosti o distribuci časopisu Svět piva naleznete na této stránce.
Aktuální číslo Časopisu Svět piva
Návštěvnost
TOPlist

Flag counter od 19. 9. 2013

Flag Counter