Dne 26.9.2015 se v Kulturním domě Hronovická v Pardubicích uskutečnilo setkání sběratelů pivních suvenýrů. Setkání začalo v 7.00 hod. a velmi rychle se sál zaplnil sběrateli.
Všichni co nejrychleji vybalili svoje přebytky a novinky pivních etiket, aby je mohli nabídnout ostatním sběratelům. Setkání se účastnilo 141 platících návštěvníků a bylo obsazeno 73 stolů.
Setkání se účastnilo několik členů Porter klubu Martin v čele s jeho předsedou Ing. Jánem Pokrievkou. Ten byl v neustálém obležení sběratelů, se kterými čile vyměňoval různý sběratelský materiál. Na čepu bylo pivo Mordýř. Atmosféra byla přátelská a tak si každý přišel na své. Jediný nedostatek na celé akci bylo, že místní bufet neměl nic k jídlu. K mání byly jen sladkosti.
Bohužel toto setkání bylo v kulturním domě Hronovická poslední. Vedení kulturního domu ukončilo s pardubickým klubem spolupráci a již nepotvrdilo rezervaci termínů setkání na rok 2016. Jako důvod uvedlo, že nemají zájem pořádat akce tohoto typu. Předsedovi klubu p. Němcovi se podařilo na příští setkání zajistit prostory v Klubu ABC, Štolbova 2665, 530 02 Pardubice. A tak se příště setkáme v novém prostředí.
Klub sběratelů kuriozit zve na setkání sběratelů pivních suvenýrů pořádané Klubem sběratelů kuriozit, které se bude konat 23. dubna 2022 v Kulturním domě Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10.
Rezervace stolů:
Petr Nahodil
tel.: 603 712 269
email: p.nahodil@centrum.cz
Bratislavské setkání zná své místo konání. Setkání se uskuteční v Pivovaru Brewer. Více informací zde.
Sběratelské setkání v Rakovníku plánované na 2. dubna je zrušeno!