Zveme na pivní festival v Mikulově

Informace10. 06. 2018 - Informace

Více než 120 pivních speciálů na jednom místě? Ano, na Mikulovském pivobraní 2018!

Loni padl na Pivobraní návštěvnický rekord, letos míříme zase o level výš. Opět v polovině srpna potlačíme v srdci vinařského kraje hroznový mok do pozadí a nahradíme ho na dva dny pivem. Chystá se totiž 8. ročník Mikulovského pivobraní. A nebude ledajaké. Po loňském úspěchu a návštěvnosti 6000 lidí máme jasné místo mezi kulturními akcemi v regionu. Neusínáme na vavřínech a chceme se pyšnit titulem největšího pivního festivalu na Moravě. A přesně podle našeho hesla „In vino veritas, in pivo taky“ Vám dokážeme, že pravdu najdete klidně i na dně půllitru. Se spoustou zábavy k tomu!

Pomyslným centrem srdcem celého festivalu bude pivní jarmark v amfiteátru, kde budou moci návštěvníci v typických mikulovských „dvoutinkách“ ochutnat více než 120 pivních speciálů od 35 českých a moravských minipivovarů. Jeho brány se otevřou už v pátek 10. srpna od 16 hodin. V hlavní roli najdete pivo, grilované speciality pro mlsné jazýčky a pět rockových kapel, které Vás nenechají jíst a pít v tichosti.

Rozhodli jsme se vylepšit i sobotní hudební program a poprvé sáhli mimo česko-slovenské vody. Prvním opravdu zahraničním hostem bude ukrajinská kapela Scream Inc., která se může pyšnit titulem oficiálního revivalu Metallicy. Ještě před ní v amfiteátru vystoupí tuzemské rockové legendy jako Alkehol, Harlej nebo Wohnout a nebude chybět ani dravé mládí v podobě punkové kapely ZakázanÝovoce. Celý den zahájí už ve 13 hodin slovenská partička Smola a Hrušky a zlatým hřebem večera je pak noční vystoupení metalové skupiny Doga.

Nenecháme Vás se nudit. Náš festival se snažíme dělat interaktivně a zaměřit ho na celou rodinu. V amfiteátru na ploše 15 000 m2 se pobaví všichni od babiček až po vnoučky. Chystáme nafukovací a vodní atrakce pro mládež, street workoutovou exhibici, tanec a focení s hadem, klauny na chúdách, hrátky s balónky, živé sochy, dočasné tetování, malování na obličej a pro dospělé zase různé pivní soutěže, kulinářskou show s hmyzími specialitami, vystoupení pole dance nebo soutěže o Miss mokré tričko a největší chlapské pivní břicho. Chybět nebude ani maskot festivalu Pivoš. Oči všech potom zaujme dechberoucí fire show nebo závěrečný ohňostroj.

Jako bonus jsme pro letošek připravili dosud nevídané boje žen, mužů nebo i párů v kečupu a pivním mlátu, který nám čerstvý dodají partneři festivalu.

Tým Pivobraní nezapomíná ani na návštěvníky z jiných regionů. Přímo v areálu amfiteátru vznikne oplocené stanové městečko, kde budou moci návštěvníci přespat. Rezervaci stanových míst si je možné na webu akce zajistit už nyní.

VSTUPNÉ:

Online předprodej ( www.mikulovskepivobrani.cz/vstupne ):

Jednodenní permanentka: od 280 Kč

Dvoudenní permanentka: od 330 Kč

Vstupné jen na pivní jarmark: 99 Kč (v prodeji budou od léta 2018)

Klasický předprodej:

TIC Mikulov, CK Travel Club Břeclav

Děti do 150 cm a ZTP/P vstup ZDARMA!

Kontakt na pořadatele: Veronika Žuravlova (776 498 885, info@mikulovskepivobrani.cz )

Web: www.mikulovskepivobrani.cz

Facebook: www.facebook.com/mikulovske.pivobrani

Instagram: www.instagram.com/mikulovske.pivobrani

Nahoru | Doporučit | Vytisknout | 1175 přečtení |
Krátké zprávy ...
29.05.2022: Sběratelské setkání Sdružení v Praze

České sdružení klubů historie pivovarnictví zve na setkání sběratelů pivních suvenýrů, které se bude konat 18. června 2022 v Kulturním domě Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10.

Rezervace stolů:
Petr Nahodil
tel.: 603 712 269
email: p.nahodil@centrum.cz


17.04.2022: Sběratelské setkání KSK v Praze

Klub sběratelů kuriozit zve na setkání sběratelů pivních suvenýrů pořádané Klubem sběratelů kuriozit, které se bude konat 23. dubna 2022 v Kulturním domě Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10.

Rezervace stolů:
Petr Nahodil
tel.: 603 712 269
email: p.nahodil@centrum.cz


16.04.2022: Setkání v Bratislavě

Bratislavské setkání zná své místo konání. Setkání se uskuteční v Pivovaru Brewer. Více informací zde.

Slovo distributora časopisu Svět piva
Podrobnosti o distribuci časopisu Svět piva naleznete na této stránce.
Aktuální číslo Časopisu Svět piva
Návštěvnost
TOPlist

Flag counter od 19. 9. 2013

Flag Counter