Zveme na další ročník Beerfestu v Olomouci

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Z klubů, Vydáno dne: 01. 05. 2017

Milovníci dobrého piva a dobré muziky, rád bych Vás po roce pozval na tradiční Beerfest v Olomouci. Letošní 16. ročník se uskuteční opět v tradičním termínu na konci května, a to od čtvrtka 25.5.2017 do soboty 27.5.2017.

Dějištěm bude znovu Korunní pevnůstka v Olomouci na tř. 17. listopadu (naproti Envelopy).

Tradičně je pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný kulturní program spojený s vystoupením špiček nejen české hudební scény (např. vypsaná fiXa, No Name, Turbo, Slza, Walda Gang a mnoho dalších).

I nabídka piva bude i letos určitě velmi pestrá a snad již brzy ji naleznete na této webové adrese: http://www.pivnifestival.cz/pages/pivovary/pivovary-na-beerfestu.php.

Bližší informace o programu, předprodeji vstupenek, zúčastněných pivovarech atd. naleznete na oficiálních stránkách festivalu: www.pivnifestival.cz nebo na facebooku https://www.facebook.com/BeerfestOlomouc.

Sobotní část programu otevře v 10 hodin tradiční mezinárodní setkání sběratelů pivních etiket a pivovarských suvenýrů, kterého se pravidelně účastní sběratelé z různých končin České republiky a Slovenska, kteří nabízí k výměně nebo k prodeji různorodý sběratelský materiál, hlavně pivní etikety, tácky a sklenice. Na sobotní setkání platí pro sběratele zvýhodněné vstupné jako při předchozích ročnících (registrace sběratelů končí v neděli 21.5.2017 ve 24:00 !!!!!) Pro bližší informace si napište na můj e-mail: michalnantl@centrum.cz nebo zavolejte na tel. č. +420 605 128 915.

Těším se na Vaši hojnou účast. :-))

Michal NANTL