Pozvánka na Beerfest v Olomouci

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Sběratelská setkání, Vydáno dne: 30. 04. 2018

Milovníci dobrého piva a dobré zábavy, rád bych Vás po roce pozval na tradiční Beerfest v Olomouci, jehož 17. ročník se uskuteční v tradičním termínu na konci května, a to od čtvrtka 24.5.2018 do soboty 26.5.2018, v areálu Korunní pevnůstky v Olomouci na tř. 17. listopadu (naproti Envelopy).

Opět je pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný kulturní program spojený s vystoupením špiček nejen české hudební scény (např. Walda Gang, Olympic, Desmod, Žlutý pes, Horkýže Slíže a mnoho dalších).
 
I pivní nabídka bude letos jako každý rok velmi pestrá, účast pořadatelům potvrdilo přes 30 pivovarů (včetně mnoha minipivovarů) z celé České republiky. Návštěvníci, tak budou moci ochutnat přes 100 druhů piva počínaje klasickými „desítkami“ až po nejrůznější pivní speciály z produkce zúčastněných pivovarů (např. Hanácký pivovar Olomouc, Hasič Bruntál, létající pivovar Mok, Beerokracie, Velkorakovský pivovar, pivovar Česká Kamenice, Řeporyjský pivovar, minipivovar Zlosin Velké Losiny, Helf Osek nad Bečvou, Záhlinický pivovar, pivovar Květnice a mnoho dalších). Kompletní seznam zúčastněných pivovarů naleznete na webové adrese: http://www.pivnifestival.cz/pages/pivovary.php.
 
Bližší informace o programu, předprodeji vstupenek, zúčastněných pivovarech atd. naleznete na oficiálních stránkách festivalu: www.pivnifestival.cz  nebo na facebooku: https://www.facebook.com/BeerfestOlomouc.
 
Sobotní část programu otevře v 10 hodin již tradičně setkání sběratelů pivních etiket a pivovarských suvenýrů, kterého se pravidelně účastní sběratelé z České republiky a Slovenska, kteří nabízí k výměně nebo k prodeji různorodý sběratelský materiál, hlavně pivní etikety, tácky a sklenice. Na sobotní setkání platí pro sběratele zvýhodněné vstupné jako při předchozích ročnících (registrace sběratelů končí v neděli 20.5.2018 ve 24:00 !!!!!) Pro bližší informace si napište na můj e-mail: michalnantl@centrum.cz <michalnantl@centrum.cz> nebo zavolejte na tel. č. +420 605 128 915.
 
Těším se na Vaši hojnou účast. :-))
 
Michal NANTL