Nová série pivních etiket piva Tulák

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 16. 06. 2022

Českém sdružení klubů historie pivovarnictví, z. s. vydává jako každý rok novou sérii pivních etiket piva Tulák. I tentokráte se tak sbírky sběratelů pivních etiket mohou rozrůst o šestici nových etiket, které přinášejí další zaniklé pivovary v České republice a bývalém Československu.

Poděkování opět zaslouží sběratel Ing. Jan Zmidloch, jehož fotografie pivovarů se již tradičně starají o obrazovou dokumentaci každého prezentovaného pivovaru. Série etiket i nyní vznikla ve spulupráci s Pivovarem Řeporyje a jeho sládkem Tomášem Mikulicou.

Již 15. série pivních etiket přináší tyto pivovary: Hrubá Skála, Hrubý Rohozec, Humpolec, Klášter Hradiště nad Jizerou, Rychnov nad Kněžnou a Žíreč.

Nejen tuto novou sérii si můžete zakoupit na setkáních sběratelů pivovarských suvenýrů v Praze, pořádaných Klubem sběratelů kuriozit. Svou premiéru si nová série etiket odbude už tuto sobotu 18.6.2022 na setkání sběratelů pivovarských suvenýrů pořádaném Český sdružením klubů historie pivovarnictví v Kulturním domě Barča ve Strašnicích.

Prodej bude zároveň realizován i prostřednictvím našeho eshopu, který najdete pod záložkou Suvenýry. Zde si rovněž můžete objednat i předcházející série.