Sběratelské setkání v Pardubicích

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Sběratelská setkání, Vydáno dne: 04. 10. 2015

Dne 26.9.2015 se v Kulturním domě Hronovická v Pardubicích uskutečnilo setkání sběratelů pivních suvenýrů. Setkání začalo v 7.00 hod. a velmi rychle se sál zaplnil sběrateli.

Všichni co nejrychleji vybalili svoje přebytky a novinky pivních etiket, aby je mohli nabídnout ostatním sběratelům. Setkání se účastnilo 141 platících návštěvníků a bylo obsazeno 73 stolů.

Setkání se účastnilo několik členů Porter klubu Martin v čele s jeho předsedou Ing. Jánem Pokrievkou. Ten byl v neustálém obležení sběratelů, se kterými čile vyměňoval různý sběratelský materiál. Na čepu bylo pivo Mordýř. Atmosféra byla přátelská a tak si každý přišel na své. Jediný nedostatek na celé akci bylo, že místní bufet neměl nic k jídlu. K mání byly jen sladkosti.

Bohužel toto setkání bylo v kulturním domě Hronovická poslední. Vedení kulturního domu ukončilo s pardubickým klubem spolupráci a již nepotvrdilo rezervaci termínů setkání na rok 2016. Jako důvod uvedlo, že nemají zájem pořádat akce tohoto typu. Předsedovi klubu p. Němcovi se podařilo na příští setkání zajistit prostory v Klubu ABC, Štolbova 2665, 530 02 Pardubice. A tak se příště setkáme v novém prostředí.

Setkání v Pardubicích podzim 2015

 

Setkání v Pardubicích podzim 2015

 

Setkání v Pardubicích podzim 2015

 

Setkání v Pardubicích - podzim 2015